Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -60 m2
Cmimi - 270 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1 + 1 me qera perballe ish-Ambasades Jugosllave ne Tirane , (TRR-814-41b)

Apartament me qera e rrugen Sotir Peci.
Ai ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues, me vetem pak metra larg nga rruga e Durresit.
Banesa ka nje siperfaqe prej 60 m2 te ndare ne sallon, aneks ne te cilen eshte vendosur kuzhina, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.
Eshte plotesisht e mobiluar me te gjitha paisjet. Mund te permendim disa prej tyre: lavatrice, tv, frigorifer, sobe, internet, digitalb etj.
Ngroha dhe ftohja behet nepermjet 2 kondicionereve.
Ndodhet shume prane qendres se Tiranes dhe zones se Zogut te Zi.
Zona eshte teper e qete, dhe prane saj ka shume dyqane, supermarkete, lokale, zyra te ndryshme etj.
Ballkoni ka pamje nga veri-lindja.
Ka mundesi per parkim makine prane pallatit.
Cmimi 270 Euro / muaj

 

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut ne Tirane (TRS-416-31b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane zones se Saukut ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:148.800 Euro

Magazine me qera prane rruges Siri Kodra ne Tirane (TRR-416-32b)
Tirane,Albania

Magazine me qera prane bllokut te magazinave ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:800 Euro

Toke per shitje prane Ures se Gjoles ne Fushe - Kruje ne Shqiperi (KRS-416-1b)
Kruje,Albania

Toke per shitje te Ura e Gjoles prane zones Fushe – Kruje. Ka...

Cmimi:135.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Poligrafikut ne Tirane (TRS-416-33K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shemsi Haka ne Tirane. Apartame...

Cmimi:80.000 Euro

Vile 1 - kateshe per zyra me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-416-34b)
Tirane,Albania

Shtepi 1-kateshe per zyra me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Pozi...

Cmimi:600 Euro