Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -460 m2
Cmimi - 5000 euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 4-kateshe me qera per zyra te Blloku i Ambasadave ne Tirane (TRR-914-8j)

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Skenderbej ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per zyra; ne qetesine dhe sigurine qe ofron Blloku i Ambasadave.

Ka funksionuar me pare si ambasade, dhe eshte mjaft e pershtatshme si e tille, sikurse per oganizata, fondacione te cilat deshirojne te operojne ne Shqiperi.

Vila perfshin siperfaqe ndertimi rreth 460m2, ku:

-kati i pare ze 100m2, e ndare ne 2+1

-tre katet e tjera nga 120m2, secila ka 4 ambjente pune

-dhe tarrace e shfrytezueshme 40 m2.

Ne total jane 15 ambjente pune, 4 kuzhina dhe 4 tualete.

Oborri eshte 80 m2, i mbjelle me peme por i pershtatshem per te parkuar.

Secila dhome eshte e pajisur me kondicionere; 2 depozita uji me 2000l, porte e madhe hekuri, kuti postare, etj.

 

Cmimi: 5000 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan per shitje prane zones se Yzberishtit ne Tirane (TRS-1014-26b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje perballe KMY ne Yzberisht.Ndodhet ne katin e pare n...

Cmimi:98.800 Euro

Vile 3 kateshe me qera prane Vilave Gjermane ne Tirane (TRR-1014-27j)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera prane Vilave Gjermane ne Tirane.Zona eshte e ...

Cmimi:1200 euro

Apartament 3+1 i pamobiluar me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane (TRR-1014-28j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes.Banesa nd...

Cmimi:400 euro

Toke ne shitje ne Orikum, Vlore (VLS-1014-1j)
Vlore,Albania

Toke Are ne shitje ne qytetin e Orikumit.Toka ka nje siperfaqe prej ...

Cmimi:100.000 euro

Apartament 2+1 me qera te Kopshti Botanik ne Tirane, (TRR-1014-29a)
Tirane,Albania

Apartament me qera afer kopshtit Botanik ne rrugen Kodra e Diellit n...

Cmimi:400