Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -460 m2
Cmimi - 5000 euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 4-kateshe me qera per zyra te Blloku i Ambasadave ne Tirane (TRR-914-8j)

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Skenderbej ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per zyra; ne qetesine dhe sigurine qe ofron Blloku i Ambasadave.

Ka funksionuar me pare si ambasade, dhe eshte mjaft e pershtatshme si e tille, sikurse per oganizata, fondacione te cilat deshirojne te operojne ne Shqiperi.

Vila perfshin siperfaqe ndertimi rreth 460m2, ku:

-kati i pare ze 100m2, e ndare ne 2+1

-tre katet e tjera nga 120m2, secila ka 4 ambjente pune

-dhe tarrace e shfrytezueshme 40 m2.

Ne total jane 15 ambjente pune, 4 kuzhina dhe 4 tualete.

Oborri eshte 80 m2, i mbjelle me peme por i pershtatshem per te parkuar.

Secila dhome eshte e pajisur me kondicionere; 2 depozita uji me 2000l, porte e madhe hekuri, kuti postare, etj.

 

Cmimi: 5000 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 me qera te Selvia ne Tirane (TRR-814-37b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Saraceve.Ai ndodhet ne katin e 4-te n...

Cmimi:400 Euro

Dyqan me qera pas Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-814-38j)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Skerdilajd Llagami ne Tirane. Ambjenti ndod...

Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera mbi Qendren Kristal ne Tirane (TRR-814-39j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frang Bardhi ne Tirane. Pallati nd...

Cmimi:300 euro

Apartament 2 + 1 per zyra prane bulevardit Zogu i I ne Tirane (TRR-814-40b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per zyra me qera perballe Ministrise se Drejtesise....

Cmimi:300 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1014-4b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Nasi Pavllo. Banesa ndodhet ne katin e...

Cmimi:300 Euro