Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -63 m
Cmimi - Okazion- Deal €
Lloji i prones -Apartament

Apartamente 1+1 per shitje ne Tirane,tek Unaza e madhe, prane Astirit, (TRS-101-40)

 Apartamente 1+1 prane KMY ne Yzberisht. Pallati sapo ka perfunduar dhe ju jep mundesine te prenotoni shtepine tuaj. Ndertimet me nje cilesi te larte dhe kujdes te vecante ne te gjitha detajet.

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane , (TRS-1012-6)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Ndodhet pak m...

Cmimi:1000 /m2

Apartament 2+1 me qera per zyra perballe Parlamentit ne Tirane (TRR-1113-29)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhorxh Bush ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1116-61L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Xhavit Shyqyri Demneri ne Tirane. ...

Cmimi:450 Euro

Toke per shitje ne plazhin e Spilles ne Kavaje, (KVS-1012-1)
Kavaje,Albania

Toke per shitje ne plazhin e Spilles ne Kavaje. Toka poz...

Cmimi:110 /m2

Apartament 2+1 per shitje mbrapa Universitetit Europian ne Tirane, (TRS-1012-7)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shefqet Musaraj, mbas Universite...

Cmimi:800 /m2