Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -148 m2
Cmimi - 700 euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane (TRR-914-25j)

Apartament 3+1 per zyra me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje zone shume te njohur dhe preferuar ne Tirane.
Pozicionohet 5 min larg Liqenit Artificial dhe zones se ish-Bllokut.
Apartamenti ka siperfaqe prej 148m2, ne katin e 7-te te banimit.
Hapesirat jane te organizuara ne sallon ndenje; kuzhina eshte e vecuar nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, depo dhe 2 ballkone.
Banesa sherben per te jetuar, po aq mire dhe per zyra.
Ne te perfshihen pajisjet e kuzhines, dy kondicionere dhe sistem anti-zjarr.
Pallati ju mundeson ashensor, siguri, administrim si dhe mundesi parkimi ne garazh.
Ne kete pallat zhvillojne aktivitetin e tyre dhe zyra te tjera perfaqesuese, duke qene se vendndodhja eshte avantazh i kesaj prone.


Cmimi: 700 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane(TRR-917-4L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:1400 Euro

Lokal me qera tek Sheshi Willson ne Tirane (TRR-917-5K)
Tirane,Albania

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Lokali ndodhet ...

Cmimi:600 Euro

Lokal per shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane (TRS-917-6K)
Tirane,Albania

Lokal per shitje tek Sheshi Willson ne Tirane. Lokali te re buze rr...

Cmimi:350.000 Euro

Garsoniere per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane, (TRS-917-7d)
Tirane,Albania

Garsoniere per shitje prane zones se  Pazarit te Ri ne Tirane. ...

Cmimi:40.0000 Euro

Ambient zyre me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-917-8L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne kati...

Cmimi:500 Euro