Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100 m2
Cmimi - 350 €
Lloji i prones -Apartament

Apartament me qera perball rrethrrotullimit te Zogut te Zi, (TRR-101-57)

Nje hapesire e madhe dhe plot drite naturale ne nje nga zonat me preferuara te Tiranes per te krijuar nje biznes dhe per ta reklamuar ate. Me nje siperfaqe totale prej 100 m2, ne katin e trete te kesaj ndertese te re dhe te mire punuar ndodhet kjo hapesire qe mund te perdoret per zyra, klinika te ndryshme, duke ju dhene mundesine e reklamimit te biznesit tuaj pasi cdo dhome ka njeren ane te saj komplet xham dhe me pamje nga rruga kryesore e Zogut te Zi. Eshte e perbere nga 2 dhoma + guzhine dhe 1 banjo.

Cmimi 350 /muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 ne shitje tek Pallatet Agimi ne Tirane (TRS-1118-46E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri, tek pallatet Ag...

Cmimi:67.000 Euro

Apartament per zyra me qera shume prane rruges Myslym Shyri ne Tirane, (TRR-1118-47d)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. A...

Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane, (TRS-1118-48d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apa...

Cmimi:190.000 Euro

Ambient zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane, (TRR-1118-49d)
Tirane,Albania

Ambient zyre me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tiranene Tirane. ...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera tek pallatet Agimi ne Tirane (TRR-1118-50L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndo...

Cmimi:550 Euro