Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100 m2
Cmimi - 350 €
Lloji i prones -Apartament

Apartament me qera perball rrethrrotullimit te Zogut te Zi, (TRR-101-57)

Nje hapesire e madhe dhe plot drite naturale ne nje nga zonat me preferuara te Tiranes per te krijuar nje biznes dhe per ta reklamuar ate. Me nje siperfaqe totale prej 100 m2, ne katin e trete te kesaj ndertese te re dhe te mire punuar ndodhet kjo hapesire qe mund te perdoret per zyra, klinika te ndryshme, duke ju dhene mundesine e reklamimit te biznesit tuaj pasi cdo dhome ka njeren ane te saj komplet xham dhe me pamje nga rruga kryesore e Zogut te Zi. Eshte e perbere nga 2 dhoma + guzhine dhe 1 banjo.

Cmimi 350 /muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 3 - kateshe me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane (TRR-114-5b)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Vile eshte m...

Cmimi:1000 Euro/ muaj

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRR-114-9b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Pozicionohet ne k...

Cmimi:350 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane (TRS-114-7b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ambjenti eshte ...

Cmimi:400 000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane Optika Roma ne Tirane (TRR-114-8b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Pozicionohet ne...

Cmimi:300 Euro / muaj

Apartament 2+1 ne shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-114-10)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Apa...

Cmimi:95.000 euro