Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100 m2
Cmimi - 350 €
Lloji i prones -Apartament

Apartament me qera perball rrethrrotullimit te Zogut te Zi, (TRR-101-57)

Nje hapesire e madhe dhe plot drite naturale ne nje nga zonat me preferuara te Tiranes per te krijuar nje biznes dhe per ta reklamuar ate. Me nje siperfaqe totale prej 100 m2, ne katin e trete te kesaj ndertese te re dhe te mire punuar ndodhet kjo hapesire qe mund te perdoret per zyra, klinika te ndryshme, duke ju dhene mundesine e reklamimit te biznesit tuaj pasi cdo dhome ka njeren ane te saj komplet xham dhe me pamje nga rruga kryesore e Zogut te Zi. Eshte e perbere nga 2 dhoma + guzhine dhe 1 banjo.

Cmimi 350 /muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan per shitje ne lagjen Tafil Skendo ne Kucove, Berat (BRS-116-1K)
Kucove,Albania

Dyqan per shitje ne Lagjen Tafil Skendo ne Kucove Dyqani ndodhet ne...

Cmimi:23.000 euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Pjeter Budi ne Tirane (TRS-116-36b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje mbrapa Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:90.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes, mbas Cirkut , (TRR-116-38a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne qendren e Tiranes, ne zonen mbas Cirkut dhe re...

Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 per shitje shume prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-116-39K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane Apartament...

Cmimi:70.000 euro

Apartament 1+1 me qera afer Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-116-40K)
Tirane,Albania

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile tre kateshe shume p...

Cmimi:400 euro