Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -140 m2 + 198 m2
Cmimi - 245.000 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 3 - kateshe per shitje prane qendres tregtare TEG ne Tirane (TRS-415-67b)

Vile per shitje prane zones se Lundres se Tirane.

Pozicionohet ne nje kompleks vilash te ndertuar kohet e fundit. 

Kompleksi ju ofron siguri me kamera e roje 24-ore dhe administrim.

Vila ka siperfaqe ndertimi prej 198 m2 dhe siperfaqe toke 140 m2.

Eshte ne ndare ne 3 kate si me poshte:

Ne katin e pare ka sallon te madh se bashku me vendin e kuzhines, tualet dhe oborr,

Ne katin e dyte ka 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe tualet,

Ndersa kati i trete eshte papafingo dhe ka dhome te madhe, ballkon dhe tualet.

Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket druri dhe dritaret jane dopio xham te pajisura me grila.

Vila ka ndertim teper cilesor konform te gjitha rregullave dhe standarteve. Perpara saj do gjeni oborr te cilen mund ta shfrytezoni per te kaluar pasditen tuaj ne nje ambjent teper clodhes dhe te gjelberuar.

Nese do jetoni ne kete vile do te keni drite dielli gjate gjithe dites.

Ne kete kompleks banojne shume banore te huaj dhe vendas.

Zona eshte shume e preferuar dhe e zhvilluar kohet e fundit. Ketu do te gjeni qetesi dhe plot ajer te paster. Ka infrastukture te rregullt dhe akses ne autostraden Tirane-Elbasan.

Vila eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 245.000 Euro

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament per zyre me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-115-45b)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 dhe 2+1 me qera prane zones se Xhamllikut ne Tirane. ...

Cmimi:900 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali ne Tirane (TRR-916-10d)
Tirane,Albania

Apartament me qera perballe me Aba Center ne Tirane. Pozicionohet ne...

Cmimi:800 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-115-54b)
Tirane,Albania

Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesor...

Cmimi:260.000 Euro

Toke per shitje prane autostrades Tirane-Durres ne zonen e Kasharit (TRS-115-46b)
Tirane,Albania

Toke per shitje prane rruges Iliria ne Tirane. Pozicionohet buze rr...

Cmimi:3.750.000 Euro

Biznes me qera ne rrugen Njazi Meka ne Tirane (TRR-115-47r)
Tirane,Albania

Kompleks me qera ne rrugen Njazi Meka ne Tirane.Kompleksi  pozi...

Cmimi: 5000 Euro