Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -355 m2
Cmimi - 60.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje prane Fakultetit te Mjekesise ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRS-415-68b)

Toke per shitje prane rruges Selaudin Zorba ne Tirane.

Pozicionohet prane fundit te nje rrugice lagje e cila ka dalje ne rrugen kryesore.

Toka ka siperfaqe prej 355 m2.

Eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje shtepie banimi ose vile duke qene se zona perreth eshte e mbushur plot me vila dhe banesa te ndryshme.

Toka ndodhet vetem disa metra larg rruges kryesore te Dibres dhe qendres spitalore universitare Nene Tereza.

Zona eshte e qete dhe po zhvillohet me ritme te shpejta kohet e fundit me akses ne rrugen Besim Fagu e cila te con direkt ne rrugen 5 Maji.

Toka ka dokumenta te rregullta pronesie me kategorine truall e cila ju ndihmon per te marre edhe lejen e ndertimit.

Cmimi 60.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane, (TRR-818-26d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Aparta...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Universiteti Euoropian te Tiranes, (TRR-818-27d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.  ...

Cmimi:320 Euro

Apartament 2+1 me qera prane zones se ish Stacionit te Trenit ne Tirane (TRR-818-28E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela, ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane (TRR-818-30E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:200 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane (TRS-818-32E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:48.000 Euro