Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100 m2
Cmimi - 100.000 €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 per shitje afer me Liqenin e Thate ne Tirane , (TRS-415-70a)

Apartament per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

I pozicionuar ne katin e trete te nje pallati te ri dhe  me pamje pjeserisht nga Liqeni Artificial i Tiranes. 

Me nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 ofron sallon bashkangjitur me kuzhinen, 3 dhoma gjumi , njera e pershtatur si zone ngrenje dhe 2 te tjera dhoma gjumi, 2 tualete, corridor , 2 ballkone.

E mobiluar me mobilje te reja dhe funksionale.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen me kondicioner.

Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ju ofron komoditetin e nevojshem per nje jetese te qete.

E pajisur me hipoteke.


Cmimi 100.000 €

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan per shitje ne rrugen Sokrat Miho, pas Casa Italia ne Tirane (TRS-215-42b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane zones se Unazes se Re ne Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:43.300 Euro

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-215-43m)
Tirane,Albania

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.Ambjenti nd...

Cmimi:250 euro

Vile 3 - kateshe me qera ne fundin e rruges Siri Kodra ne Tirane (TRR-215-44b)
Tirane,Albania

Vile me qera prane rruges Sulejman Vathi ne Tirane. Pozicionohet ne...

Cmimi:1.200 Euro

Ambjent per zyre me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-215-45b)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Pozicionohet ne katin ...

Cmimi:220 Euro

Apartament 2+1 per shitje tek rruga e Dibres ne Tirane (TRS-215-46m)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane Qendres Spitalore Universitare Nene Tere...

Cmimi:99.000 Euro