Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -67 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan me qera ne Bllok ne Tirane (TRR-415-71m)

Dyqan me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ne nje prej zonave me te preferuara te qytetit, prane me te gjitha pikat kyce dhe sherbimet e nevojshme.

Dyqani ka nje siperfaqe prej 67 m2 , dhe ofron 2 ambjente te ndara me gips qe mund te organizohen sipas biznesit qe do operohet. Ambjenti eshte i pajisur me tualet.

Ka te instaluar sistem ndricimi, eshte i shtruar me parket,dhe eshte komplet i rikonstruktuar ne anen e brendshme dhe te jashtme. Ambjenti eshte i pershtatshem per operimin e llojeve te ndryshme te biznesit, si zyra ligjore, klinike , estetike.

Ofron mundesi te mire reklamimi ne saje te vetratave te medha prej xhami.

Dyqani pozicionohet prane me rrugen kryesore dhe ofron akses ne rrugen Sami Frasheri, zonen e Bllok-ut, zonen e Tiranes se Re.

Me mundesi parkimi ne zonen perreth.

 


Cmimi 400 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje prane zones se Selites ne Tirane (TRS-1017-24L)
Tirane,Albania

Toke dhe ndertese per shitje ne rrugen e Zallit ne Tirane. Trualli ...

Cmimi:120.000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1017-26L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:370 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1017-27L)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane (TRS-1017-28L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Banes...

Cmimi:228.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Qendres se Tiranes (TRS-1117-51L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tira...

Cmimi:138.600 Euro