Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Lushnje
Siperfaqja -73 m2
Cmimi - 30.000 €
Lloji i prones -Apartament

Apartament per shitje ne qytetin e Lushnjes, ne lagjia 'Clirimi', (LUS-101-2)

Apartament per shitje ne Lushnje ne lagjen ‘Clirimi’. Ne katin e pare te kesaj ndertese  ndodhet ky apartament ne nje vend strategjik si per te jetuar ashtu edhe per te krijuar cdo lloji biznesi pasi perball tij po ndertohet edhe qendra tregtare ‘Metropol’ ne qytetin e Lushnjes. Me nje siperfaqe prej 73 m2 perbehet nga nje korridor, dhome ndenje dhe aneks, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon dhe nje depo e vogel. Ka mundesi nga te gjitha anet e ketij apartamenti te behen shtesat sipas deshires, me perspektiv per cdo lloji biznesi, ne zonat me te populluara te Lushnjes. Okazion per te mos u humbur per dike qe deshiron te investoje ne kete qytet.

Cmimi 30.000

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1 + 1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1114-48b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dervish Hima ne Tirane. Ban...

Cmimi:290 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Grigor Heba ne Tirane (TRS-1014-49b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane rruges Margarita Tutulani. Ndodhet ne katin ...

Cmimi:84.000 Euro

Bar Kafe ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-1013-44)
Tirane ,Albania

Lokal ne shitje prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ambjenti nd...

Cmimi:230.000 euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane , (TRS-1013-47)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne zonen e Bllokut ...

Cmimi:240.000

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane (TRR-1013-45)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Presidences ne Tirane. Apartamenti ndo...

Cmimi:1000 euro