Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Lushnje
Siperfaqja -73 m2
Cmimi - 30.000 €
Lloji i prones -Apartament

Apartament per shitje ne qytetin e Lushnjes, ne lagjia 'Clirimi', (LUS-101-2)

Apartament per shitje ne Lushnje ne lagjen ‘Clirimi’. Ne katin e pare te kesaj ndertese  ndodhet ky apartament ne nje vend strategjik si per te jetuar ashtu edhe per te krijuar cdo lloji biznesi pasi perball tij po ndertohet edhe qendra tregtare ‘Metropol’ ne qytetin e Lushnjes. Me nje siperfaqe prej 73 m2 perbehet nga nje korridor, dhome ndenje dhe aneks, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon dhe nje depo e vogel. Ka mundesi nga te gjitha anet e ketij apartamenti te behen shtesat sipas deshires, me perspektiv per cdo lloji biznesi, ne zonat me te populluara te Lushnjes. Okazion per te mos u humbur per dike qe deshiron te investoje ne kete qytet.

Cmimi 30.000

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 per qera prane sheshit Wilson ne Tirane, (TRR-818-16d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:350 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Tregut Elektrik ne Tirane (TRR-818-17E)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Zonja Curre, prane Tregut Elektrik ...

Cmimi:450 Euro

Vile ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit (GLS-818-2E)
Gjiri i Lalzit,Albania

Vile ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit. Vila 2 kateshe ndodh...

Cmimi:232.630 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit (GLS-818-3E)
Gjiri i Lalzit,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit. Ndodhet ne ka...

Cmimi:84.970 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRR-818-18L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:700 Euro