Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100 m2
Cmimi - 320 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-615-54b)

Apartament me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues perballe Cirkut Kombetar.

Banesa eshte papafingo dhe ka siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 ballkone dhe 2 tualete.

Eshte totalisht e rikonstrukturuar nga fillimi. Momentalisht eshte bosh por nese ju duhet e mobiluar atehere pronari mund ta arredoje ate ne varesi te deshirave tuaja kundrejt nje cmimi tjeter.

Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket dhe kane ndricim natyral gjate gjithe dites.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionereve qe ndodhen ne cdo dhome.

Ballkonet ofrojne pamje te mrekullueshme te qendres se Tiranes.

Zona eshte e zhvilluar dhe shume e kerkuar nga banoret e huaj. Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten ju ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode dhe te rehatshme.

Mund te permendim disa prej tyre: supermarkete,lokale, minimarkete, dyqane, banka te ndryshme, farmaci, furre buke etj.

Pallati ka akses ne shume rruge te ndryshme te Tiranes dhe pozicionohet vetem disa hapa larg qendres.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 320 Euro / muaj

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament modern 3+1 per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-1116-53K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Apar...

Cmimi:350.000 euro

Toke per shitje ne fshatin Shkallnur ne Durres (DRS-1116-2K)
Durres,Albania

Toke per shitje ne fshatin Shkallnur ne Durres. Toka ka nje hapesir...

Cmimi:74.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje afer rruges se Kavajes ne Tirane, (TRS-1116-56d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1  per shitje ne afer ne rrugen Sali Butka ne Tira...

Cmimi:37.000 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane, (TRR-1116-56d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane Apartament nd...

Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1116-57L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhavit Shyqyri Demneri. Ndodhet ne...

Cmimi:350 Euro