Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -36 m2
Cmimi - 1500 /m2 €
Lloji i prones -Zyre

Zyre per shitje tek kompleksi Karl Topia, Zogu i Zi Tirane, (TRS-101-76)

Nje hapesire e madhe dhe plot drite naturale ne nje nga zonat me populluara te Tiranes. Me nje siperfaqe totale prej 36 m2, Ne katin e dyte te kesaj ndertese te re dhe te mire punuar ndodhet kjo hapesire qe mund te perdoret per zyra, klinika te ndryshme ose sallone parukerie. Me vendndodhje perfekte pasi gjendet ne nje nga ndertesat e biznesit tek Zogu i Zi.

Cmimi 1500 /m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane (TRS-318-21L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:125.000 Euro

Toke per shitje prane zones se Kasharit ne Tirane (TRS-318-22L)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne rrugen Locka ne zonen e Yrshekut ne Tirane. Pozi...

Cmimi:80.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRR-318-23R)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane. Apartament...

Cmimi:270 Euro

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Saukut ne Tirane , (TRR-318-24a)
Tirane,Albania

Vile me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne nje kodri...

Cmimi:2500 Euro

Dyqan per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane (TRS-318-25L)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane rruges Engjell Mashi ne Tirane. Pozicionohet...

Cmimi:39.000 Euro