Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -36 m2
Cmimi - 1500 /m2 €
Lloji i prones -Zyre

Zyre per shitje tek kompleksi Karl Topia, Zogu i Zi Tirane, (TRS-101-76)

Nje hapesire e madhe dhe plot drite naturale ne nje nga zonat me populluara te Tiranes. Me nje siperfaqe totale prej 36 m2, Ne katin e dyte te kesaj ndertese te re dhe te mire punuar ndodhet kjo hapesire qe mund te perdoret per zyra, klinika te ndryshme ose sallone parukerie. Me vendndodhje perfekte pasi gjendet ne nje nga ndertesat e biznesit tek Zogu i Zi.

Cmimi 1500 /m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane (TRR-914-25j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per zyra me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane.A...

Cmimi:700 euro

Zyra me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane , (TRR-914-26a)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 e mobiluar per zyre me qera tek Zogu i Zi ne Tirane.P...

Cmimi:300

Apartament modern me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-914-27b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 me qera ne Kompleksin Nobis. Ai ndodhet ne nje nga...

Cmimi:2.100 Euro

Vile luksoze me qera afer qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRR-914-28a)
Tirane,Albania

Vile luksoze me qera ne afersi te qendres tregtare TEG.Nje nga vilat...

Cmimi:3500 �

Apartament 2+1 me qera te Kopshti Botanik ne Tirane (TRR-914-30j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera mbi ish-Kolegjin Kristal ne Tirane, ne rrugen...

Cmimi:300 euro