Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -36 m2
Cmimi - 1500 /m2 €
Lloji i prones -Zyre

Zyre per shitje tek kompleksi Karl Topia, Zogu i Zi Tirane, (TRS-101-76)

Nje hapesire e madhe dhe plot drite naturale ne nje nga zonat me populluara te Tiranes. Me nje siperfaqe totale prej 36 m2, Ne katin e dyte te kesaj ndertese te re dhe te mire punuar ndodhet kjo hapesire qe mund te perdoret per zyra, klinika te ndryshme ose sallone parukerie. Me vendndodhje perfekte pasi gjendet ne nje nga ndertesat e biznesit tek Zogu i Zi.

Cmimi 1500 /m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament modern me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-513-4)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri, ngjitur me Parkun e Liqe...

Cmimi:1700 euro

Apartament per zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-513-15K)
Tirane,Albania

Apartament 4+1 per zyre me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne k...

Cmimi:1200 euro

Apartament 2+1 per shitje prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane, (TRS-517-23K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha. Apartamenti ...

Cmimi:72.000 Euro

Dyqan per shitje prane ish-Ekspozites ne Tirane (TRS-116-34K)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane Dyqani ndodh...

Cmimi:75.000 Euro

Vile 4 - kateshe per shitje prane ish qytetit te Nxenesve ne Tirane (TRS-1015-27b)
Tirane,Albania

Vile per shitje ne rrugen Hamdi Pepo ne Tirane. Pozicionohet prane ...

Cmimi:550.000 Euro