Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -36 m2
Cmimi - 1500 /m2 €
Lloji i prones -Zyre

Zyre per shitje tek kompleksi Karl Topia, Zogu i Zi Tirane, (TRS-101-76)

Nje hapesire e madhe dhe plot drite naturale ne nje nga zonat me populluara te Tiranes. Me nje siperfaqe totale prej 36 m2, Ne katin e dyte te kesaj ndertese te re dhe te mire punuar ndodhet kjo hapesire qe mund te perdoret per zyra, klinika te ndryshme ose sallone parukerie. Me vendndodhje perfekte pasi gjendet ne nje nga ndertesat e biznesit tek Zogu i Zi.

Cmimi 1500 /m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile dy kateshe me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-1115-6K)
Tirane,Albania

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen e Osmit ne Tirane Vila pozicionohe...

Cmimi:1700 euro

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane (TRS-1115-8K)
Tirane,Albania

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen e Osmit ne Tirane Vila pozicion...

Cmimi:250.000 euro

Vile 3 - kateshe per shitje ne nje komplex rezidencial ne Mjull Bathore ne Tirane (TRS-1115-9b)
Tirane,Albania

Vile moderne per shitje prane rruges Xhaferr Shaba ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:400.000 Euro

Vile 3 - kateshe me qera prane Kodres se Priftit ne Tirane (TRR-1115-10b)
Tirane,Albania

Vile me qera prane rruges Disha ne Tirane. Pozicionohet vetem disa ...

Cmimi:2500 Euro

Apartament luksoz per shitje te Kompleksi Dinamo ne Tirane , (TRS-1115-11a)
Tirane,Albania

Apartament luksoz per shitje ne Tirane. Ndodhet shume prane me Liqe...

Cmimi:367.000 Euro