Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -180 m2
Cmimi - 400 €
Lloji i prones -Apartament

Apartament me qera ngjitur me Universitetin Epoka ne Tirane, (TRR-101-87)

Apartament duplex me siperfaqe 180 m2 qe ju ofron dopjo soxhiorno me guzhine ten dare dhe pjesen e ngrenjes, 2 dhoma gjumi ne katin e pare te kesaj ndertese dhe 2 banjo. Ne pjesen e siperme po ashtu ndodhet soxhiorno dhe guzhine e ndare, 2 dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon I madh me pamje te kendshme. Ndodhen perkatesisht ne katin e 8 dhe te 9 te ketij pallati te lidhura me njera tjteren nga shkallet ne ballkon. Vetem kati i pare ofrohet i mobiluar.

Cmimi 400 /muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane (TRS-916-51K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:65.000 euro

Vile 3 kateshe me qera afer TEG-ut ne Tirane (TRR-916-52K)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Vila poziciono...

Cmimi:1200 euro

Apartament per zyre me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-916-54L)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. ...

Cmimi:500 Euro

Vile 3-kateshe per shitje ne zonen e Laknasit ne Kamez, Tirane (TRS-916-55L)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Albanet ne Laknas. Pozicionohet...

Cmimi:400.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane (TRR-1016-1K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Apar...

Cmimi:350 euro