Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -180 m2
Cmimi - 400 €
Lloji i prones -Apartament

Apartament me qera ngjitur me Universitetin Epoka ne Tirane, (TRR-101-87)

Apartament duplex me siperfaqe 180 m2 qe ju ofron dopjo soxhiorno me guzhine ten dare dhe pjesen e ngrenjes, 2 dhoma gjumi ne katin e pare te kesaj ndertese dhe 2 banjo. Ne pjesen e siperme po ashtu ndodhet soxhiorno dhe guzhine e ndare, 2 dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon I madh me pamje te kendshme. Ndodhen perkatesisht ne katin e 8 dhe te 9 te ketij pallati te lidhura me njera tjteren nga shkallet ne ballkon. Vetem kati i pare ofrohet i mobiluar.

Cmimi 400 /muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3 + 1 me qera te kopshti Botanik ne Tirane (TRR-116-55b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje prane qendres spitalore Nene Tereza (TRS-116-56b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane rruges Njazi Meka ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:42.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje shume prane qendres se Tiranes (TRS-116-57K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane Aparta...

Cmimi:83.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje shume prane Ambasades Italiane ne Tirane (TRS-116-58K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane Apartam...

Cmimi:1700 Euro/m2

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-116-59b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne nje pa...

Cmimi:600 Euro