Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -180 m2
Cmimi - 400 €
Lloji i prones -Apartament

Apartament me qera ngjitur me Universitetin Epoka ne Tirane, (TRR-101-87)

Apartament duplex me siperfaqe 180 m2 qe ju ofron dopjo soxhiorno me guzhine ten dare dhe pjesen e ngrenjes, 2 dhoma gjumi ne katin e pare te kesaj ndertese dhe 2 banjo. Ne pjesen e siperme po ashtu ndodhet soxhiorno dhe guzhine e ndare, 2 dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon I madh me pamje te kendshme. Ndodhen perkatesisht ne katin e 8 dhe te 9 te ketij pallati te lidhura me njera tjteren nga shkallet ne ballkon. Vetem kati i pare ofrohet i mobiluar.

Cmimi 400 /muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1 + 1 per shitje prane Shkembit e Kavajes ne Durres (DRS-814-2b)
Durres,Albania

Apartament per shitje te Shkembi i Kavajes.Banesa ndodhet ne katin e...

Cmimi:38.000 Euro

Apartament 2 +1 per shitje prane rruges Dervish Hatixhe ne Tirane (TRS-814-35b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane Shkolles 9-vjecare Lidhja e Prizrenit. ...

Cmimi:185.000 Euro

Okazion ne shitje pas Xhamise, te Kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-814-36j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Apart...

Cmimi:45.000 euro

Apartament 2 + 1 me qera te Selvia ne Tirane (TRR-814-37b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Saraceve.Ai ndodhet ne katin e 4-te n...

Cmimi:400 Euro

Dyqan me qera pas Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-814-38j)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Skerdilajd Llagami ne Tirane. Ambjenti ndod...

Cmimi:400 euro