Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -180 m2
Cmimi - 400 €
Lloji i prones -Apartament

Apartament me qera ngjitur me Universitetin Epoka ne Tirane, (TRR-101-87)

Apartament duplex me siperfaqe 180 m2 qe ju ofron dopjo soxhiorno me guzhine ten dare dhe pjesen e ngrenjes, 2 dhoma gjumi ne katin e pare te kesaj ndertese dhe 2 banjo. Ne pjesen e siperme po ashtu ndodhet soxhiorno dhe guzhine e ndare, 2 dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon I madh me pamje te kendshme. Ndodhen perkatesisht ne katin e 8 dhe te 9 te ketij pallati te lidhura me njera tjteren nga shkallet ne ballkon. Vetem kati i pare ofrohet i mobiluar.

Cmimi 400 /muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Ambient zyre me qera prane rruges se Dibres ne Tirane (TRR-118-34L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2...

Cmimi:350 Euro

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-218-16d)
Tirane,Albania

Zyre me qera perballe Ish Ekspozites ne Tirane. Zyra ndodhet ne kat...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne Kompleksin Panorama ne Tirane, (TRR-118-35d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane rruges Asim Vokshi ne Tirane. Apartame...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Dibres ne Tirane (TRR-118-38L)
Tirane,Albania

Apartament dupleks ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Pozicionohet ne...

Cmimi:200 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-118-36L)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozic...

Cmimi:900 Euro