Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -130 m2
Cmimi - 1100 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament luksoz me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1015-3b)

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katet e larta ne nje pallat te ri te sapoperfunduar.

Pallati ju ofron standarte dhe kushte teper komode , siguri te larte 24-ore, administrim dhe ashensor.

Eshte nje nder pallatet me te kerkuar dhe preferuar te zones si nga vendasit ashtu edhe nga te huajt.

Me nje siperfaqe prej 130 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, dhome garderobe me vete, 2 tualete, koridor dhe ballkon te madh e cila lidhet me te treja dhomat.

Mobilimi eshte teper cilesor dhe i ri. Ketu do te gjeni kuzhine dhe dhoma gjumi te kompletuara me te gjitha pajisjet e nevojshme qe ju duhen.

Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket. Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner.

Shtepia ju ofron nje ambjent te ngrohte dhe ka nje organizim shume te mire te dhomave me drite dielli gjate gjithe dites.

Ballkoni ju ofron nje pamje mahnitese te Tiranes, te orientuar nga lindja e veri-perendimi. 

Gjithashtu ketu ju mund te relaksoheni dhe te kaloni pasditen tuaj.

Zona eshte shume e qete dhe e zhvilluar. Ka akses ne disa zona e rruge te ndryshme si: zona e Bllokut, zona e liqenit Artificial, rruga e Elbasanit, rruga Faik Konica, rruga Papa Gjon Pali II etj.

Prane pallatit ka restorante te shumellojshme, supermarket, bar-kafe, dyqane te ndryshme dhe te gjitha sherbimet qe ju nevojiten.

Vend parkimi ne katet e nendheshme me pagese ekstra.

Cmimi 1100 Euro / muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 2-kateshe per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRS-419-59L)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Marubi ne Tirane. Banesa ka sip...

Cmimi:130.000 Euro

Toke per shitje ne Babrru ne Tirane (TRS-419-60T)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne rrugen Deja ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale p...

Cmimi:50.000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-419-61S)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:290 Euro

Toke per shitje ne zonen e Berxulles ne Tirane (TRS-419-62L)
Tirane,Albania

Toke per shitje prane rruges se Aeroportit ne Tirane. Pozicionohet ...

Cmimi:467.500 Euro.

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e plazhit ne Golem (GLS-419-1S)
Golem,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e plazhit ne Golem. Ndodhet ne k...

Cmimi:35.000 Euro