Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -132 m2
Cmimi - 1500 €
Lloji i prones -Zyre

Ambjent per zyra ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRR-101-93)

Ambjent per zyra ne rrugen Sami Frasheri afer shkolles Petro Nini Luarasi. E ndertuar dhe dizegnuar me me cilesi te larte dhe me shume stil. Ndodhet ne katin e dyte te kesaj ndertese me siperfaqe 130 m2 . Mund te perdoret per zyra ose per klinik dentare, sallon bukurie etj.

Cmimi 1500 /muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament dupleks per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane, (TRR-518-17d)
Tirane,Albania

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane. Ap...

Cmimi:130.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane (TRS-518-18E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje, ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. Aparta...

Cmimi:50.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRR-518-19d)
Tirane,Albania

Apartament me qera 2+1 prane Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti nod...

Cmimi:250 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane zones se 21 Dhjetorit, ne Tirane (TRS-518-20E)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje, ne rrugen Frosina Plaku, ne Tirane. Apar...

Cmimi:180.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane Ministrise se Jashtme ne Tirane (TRS-518-21E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Fadil Rada, ne Tirane.  Ap...

Cmimi:75.000 Euro