Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -37 m2
Cmimi - 1700 /m2 €
Lloji i prones -Zyre

Zyre per shitje afer Gjykates Civile ne Tirane, (TRS-101-94)

Zyre per shitje afer Gjykates Civile ne Tirane, me nje siperfaqe prej 37 m2, pozicionohet ne katin e dyte te kesaj ndertese. E ndertuar me kualitet te larte dhe dizenjuar me stil modern.

Cmimi 1700 /m2


Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 per shitje prane Ures se Tabakeve ne Tirane (TRS-816-19K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.  ...

Cmimi:100.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne krah te rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-816-18b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:250 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane (TRR-816-20K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane shkolles Emin Duraku ne Tirane. Aparta...

Cmimi:700 euro

Apartament 2 + 1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-816-21b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera per zyre ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRR-816-22K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per zyre prane zones se Selvise ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:400 euro