Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -37 m2
Cmimi - 1700 /m2 €
Lloji i prones -Zyre

Zyre per shitje afer Gjykates Civile ne Tirane, (TRS-101-94)

Zyre per shitje afer Gjykates Civile ne Tirane, me nje siperfaqe prej 37 m2, pozicionohet ne katin e dyte te kesaj ndertese. E ndertuar me kualitet te larte dhe dizenjuar me stil modern.

Cmimi 1700 /m2


Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 per shitje prane Qendres se Tiranes (TRS-1217-2L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane Ndodhe...

Cmimi:150.000 Euro

Dyqan me qera ne zonen e Kinostudios ne Tirane (TRR-1118-60L)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Ndodhet ne katin p...

Cmimi:480 Euro.

Vile per shitje prane rruges Maminas-Gjiri i Lalzit (DRS-1217-1R)
Durres,Albania

Vila ndodhet ne Manez, ne rrugen Ali Beqja ne Durres. Siperfaqja e ...

Cmimi:130.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Colombo ne Tirane, (TRR-1217-3d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartame...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1217-4L)
Tirane,Albania

Apartamen 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane Ndodhet ne kat...

Cmimi:300 Euro