Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -37 m2
Cmimi - 1700 /m2 €
Lloji i prones -Zyre

Zyre per shitje afer Gjykates Civile ne Tirane, (TRS-101-94)

Zyre per shitje afer Gjykates Civile ne Tirane, me nje siperfaqe prej 37 m2, pozicionohet ne katin e dyte te kesaj ndertese. E ndertuar me kualitet te larte dhe dizenjuar me stil modern.

Cmimi 1700 /m2


Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1013-34)
Tirane ,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartament...

Cmimi:250 euro

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-1013-35)
Tirane ,Albania

Apartament 3+1 me qera perballe ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tira...

Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera pas Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1013-36)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:600 euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane (TRS-1016-14K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shemsi Haka ne Tirane. Apartame...

Cmimi:65.000 Euro

Vile Rezidenciale me qera prane Tirana East Gate, TEG ne Tirane (TRR-1013-37)
Tirane ,Albania

Vile Rezidenciale me qera ne rrugen e Elbasanit, Km 6 ne Tirane. Kj...

Cmimi:...