realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kėrko Gjithēka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -50-120 m2
Ēmimi - Okazion-Deal
Lloji i prones -Apartament

Okazion, apartamente ne shitje ne zonen e Freskut ne Tirane, (TRS-101-101)

Shiten apartamente tek Fresku, nje kompleks pallatesh ne afersi te reapartit ushtarak ne komunen Dajt.
Siperfaqe te ndryshme ku mund te zgjidhni apartamentin qe ju pershtatet, punime teper cilesore me sistem ngrohje,termoizolim, dritare dopjo xham. Kompleksi i pare i ketyre perfundon ne shtator 2012 dhe pjesa tjeter ne 2014.

Kontakto info@realestate.al per cmimin.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqtė nė facebook!

Dyqan ne shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane (TRS-413-49)
Tirane,Albania

Dyqan ne shitje te gjimnazi “Petro Nini Luarasi” ne Tirane. Dyqan...

Cmimi:95.000 euro

Property Details >

Vile 5 kateshe me qera ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane (TRR-413-50)
Tirane,Albania

Vile 5-kateshe me qera prane Sheshit Shqiponja ne Tirane. Vila jepet...

Cmimi:2000 euro

Property Details >

Vile 2 kateshe me qera te Sheshi Shqiponja ne Tirane (TRR-413-51)
Tirane,Albania

Vile me qera ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane. Vile eshte 2 kate...

Cmimi:1000 euro

Property Details >

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-413-52)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e I ten...

Cmimi:2200 euro/m2

Property Details >

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRS-413-53)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e ...

Cmimi:2600 euro/m2

Property Details >