realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -50-120 m2
mimi - Okazion-Deal
Lloji i prones -Apartament

Okazion, apartamente ne shitje ne zonen e Freskut ne Tirane, (TRS-101-101)

Shiten apartamente tek Fresku, nje kompleks pallatesh ne afersi te reapartit ushtarak ne komunen Dajt.
Siperfaqe te ndryshme ku mund te zgjidhni apartamentin qe ju pershtatet, punime teper cilesore me sistem ngrohje,termoizolim, dritare dopjo xham. Kompleksi i pare i ketyre perfundon ne shtator 2012 dhe pjesa tjeter ne 2014.

Kontakto info@realestate.al per cmimin.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt n facebook!

Apartament 3+1 ne shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-614-7j)
Tirane,Albania

Papafingo ne shitje perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane....

Cmimi:330.000 euro

Property Details >

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRS-614-9j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje prane Spitalit Nene Tereza ne Tirane. Apar...

Cmimi:52.000 euro

Property Details >

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-614-10b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Aparta...

Cmimi:700 euro

Property Details >

Apartament 1 + 1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-614-11b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Peti ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:500 Euro

Property Details >

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-614-20b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Aparta...

Cmimi:600 Euro

Property Details >