Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -50-120 m2
Cmimi - Okazion-Deal €
Lloji i prones -Apartament

Okazion, apartamente ne shitje ne zonen e Freskut ne Tirane, (TRS-101-101)

Shiten apartamente tek Fresku, nje kompleks pallatesh ne afersi te reapartit ushtarak ne komunen Dajt.
Siperfaqe te ndryshme ku mund te zgjidhni apartamentin qe ju pershtatet, punime teper cilesore me sistem ngrohje,termoizolim, dritare dopjo xham. Kompleksi i pare i ketyre perfundon ne shtator 2012 dhe pjesa tjeter ne 2014.

Kontakto info@realestate.al per cmimin.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Godine dhe toke per shitje ne autostraden Tirane-Durres (TRS-216-47K)
Tirane,Albania

Objekt 1 katesh dhe toke per shitje ne Marikaj,ne Tirane Objekti &n...

Cmimi:550.000 euro

Toke dhe godine 2 - kateshe per shitje prane zones se Shijakut ne Durres (DRS-216-2b)
Durres,Albania

Toke dhe ndertese 2 – kateshe per shitje ne zonen e Sallmones ...

Cmimi:350.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane (TRS-216-48K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ap...

Cmimi:90.000 euro

Apartament 2 + 1 me qera prane kopshtit Zoologjik te Tiranes (TRR-216-49b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne fillimin e rruges Peti ne Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane (TRS-216-50K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane. Apar...

Cmimi:151.000 Euro