Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -50-120 m2
Cmimi - Okazion-Deal €
Lloji i prones -Apartament

Okazion, apartamente ne shitje ne zonen e Freskut ne Tirane, (TRS-101-101)

Shiten apartamente tek Fresku, nje kompleks pallatesh ne afersi te reapartit ushtarak ne komunen Dajt.
Siperfaqe te ndryshme ku mund te zgjidhni apartamentin qe ju pershtatet, punime teper cilesore me sistem ngrohje,termoizolim, dritare dopjo xham. Kompleksi i pare i ketyre perfundon ne shtator 2012 dhe pjesa tjeter ne 2014.

Kontakto info@realestate.al per cmimin.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Ambient per zyre me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-116-23b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. ...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane (TRR-116-24K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne Sheshin Rilindja ne Tirane Apartamenti nd...

Cmimi:250 euro

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane (TRR-116-25K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Rilindja ne Tirane Apartamenti nd...

Cmimi:400 euro

Toke per shitje ne lagjen Skenderbeu prane qytetit te Lezhes (LES-116-1b)
Lezhe,Albania

Toke per shitje prane prane lumit Drin ne Lezhe. Ndodhet buze rruge...

Cmimi:160.000 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-116-26b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:63.000 Euro