Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -51 m2
Cmimi - 60.000 €
Lloji i prones -Zyre

Zyre per shitje ne rrugen Federik Shiroka ne Tirane, (TRS-101-105)

Zyre per shitje ne rrugen Federik Shiroka ne Tirane, me siperfaqe 51 m2, ne katin e dyte te kesaj ndertese te re dhe ne nje lagje shume te populluar.

Cmimi 60.000


Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 5-kateshe me qera ne rrugen Tre Vellezerit Kondi ne Tirane (TRR-714-8j)
Tirane,Albania

Vile 5-kateshe me qera pas Rezidences Amerikane ne Tirane. Kjo vile...

Cmimi:3000 euro

Apartament modern per shitje 3 + 1 ne rrugen Jordan Misja ne Tirane (TRS-714-9b)
Tirane,Albania

Apartament modern 3 + 1 per shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane....

Cmimi:140 000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane (TRR-714-10b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane (TRR-714-11b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1216-32L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane Ndodhet ne ...

Cmimi:300 Euro