Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -55 m2
Cmimi - 130.000 €
Lloji i prones -Lokal

Lokal per shitje ne Tirane afer 21 Dhjetorit, (TRS-101-106)

Lokal ne shitje tek fusha e zeze afer 21 Dhjetorit. Ne kompleksin e ri te pallateve qe eshte ndertuar vitet e fundit, ne brendesi te ketij kompleksi gjendet ky lokal per shitje. Me siperfaqe te brendshme rreth 50 m2 dhe me verande jashta. I mobiluar dhe aktualisht ne gjendje pune. Me Parking perapara dhe afer zyrave shtetrore dhe bizneseve te tjera.

Cmimi 130.000 €

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament ne shitje tek ish Farbrika e Orizit ne Vlore , (VLS-101-6)
Vlore,Albania

Shitet Apartament 2+1. Njesi rezidenciale me siperfaqe 104 m2 dhe 23...

Cmimi:400 /m2

Garsoniere ne shitje ne lagjen Pavarsia ne qytetin e Vlores, (VLS-101-7)
Vlore,Albania

. -Njesi rezidenciale me siperfaqe 50 m2, e organizuar me nje dhome,...

Cmimi:Okazion-Deal

Apartament 1+1 ne shitje tek Uji i Ftohte ne Vlore, (VLS-101-8)
Vlore,Albania

Vlore, Apartament 67 m2, tek Uji i Ftohte.  Apartament 1+1 ne k...

Cmimi:Okazion-Deal

Apartament per shitje tek Uji i Ftohte ne Vlore, ne rrugen kryesore Rradhime Orikum, (VLS-101-9)
Vlore,Albania

NJE SUPER OFERTE apartamente me CERTIFIKAT PRONSIE TE RREGULLETE Vlo...

Cmimi:Okazion-Deal

Dyqan per shitje tek kompleksi Marina ne Vlore, (VLS-101-10)
Vlore,Albania

Vlore, njesi komerciale 91.5 m2, Kompleksi Marina, ndodhur ne katin...

Cmimi:1800 /m2