Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -55 m2
Cmimi - 130.000 €
Lloji i prones -Lokal

Lokal per shitje ne Tirane afer 21 Dhjetorit, (TRS-101-106)

Lokal ne shitje tek fusha e zeze afer 21 Dhjetorit. Ne kompleksin e ri te pallateve qe eshte ndertuar vitet e fundit, ne brendesi te ketij kompleksi gjendet ky lokal per shitje. Me siperfaqe te brendshme rreth 50 m2 dhe me verande jashta. I mobiluar dhe aktualisht ne gjendje pune. Me Parking perapara dhe afer zyrave shtetrore dhe bizneseve te tjera.

Cmimi 130.000 €

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan per shitje ne rruge kryesore ne zonen e Freskut ne Tirane , (TRS-1213-36b)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. Ambjenti...

Cmimi:87.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane , (TRS-1213-37b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane, prane Re...

Cmimi:550 /m2

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-1213-38j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartament...

Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRR-318-62L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane. Pozicion...

Cmimi:200 Euro

Apartament 2+1 me qera te Stadiumi Dinamo ne Tirane (TRR-1213-39j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apartam...

Cmimi:400 euro