Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -55 m2
Cmimi - 130.000 €
Lloji i prones -Lokal

Lokal per shitje ne Tirane afer 21 Dhjetorit, (TRS-101-106)

Lokal ne shitje tek fusha e zeze afer 21 Dhjetorit. Ne kompleksin e ri te pallateve qe eshte ndertuar vitet e fundit, ne brendesi te ketij kompleksi gjendet ky lokal per shitje. Me siperfaqe te brendshme rreth 50 m2 dhe me verande jashta. I mobiluar dhe aktualisht ne gjendje pune. Me Parking perapara dhe afer zyrave shtetrore dhe bizneseve te tjera.

Cmimi 130.000 €

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Me QERA, apartament 120 m2 ne zone te qete te ish Bllokut, 800/Muaj (TRR-1012)
Tirane,Albania

Jepet me QERA, 120 m2 apartament ne qender te bllokut. 2+1, me dhom...

Cmimi:800/Month

Vile me QERA, 2kate me bace ne Tirane, prane ETC, ABA, Amb Amerikane (TRR-1009)
Tirane,Albania

Jepet me QERA vile 2 kateshe me bace te madhe (me vend per garazh ne...

Cmimi:1,600/Month

Apartamente per SHITJE ne Sarande, te | Buze Detit| (SRS-1014)
Sarande,Albania

Apartamente per Shitje ne Sarande, ne nje objekt te ri me garazh pr...

Cmimi:850-1,000/m2

Truall per Shitje ne Ksamil | 1,500 m2 | prane shetitores se re | zone me masterplan (KSS1002)
Ksamil,Albania

Truall per shitje ne Ksamil, prane shetitores se re dhe bregut me ...

Cmimi:coming soon...

Shitet ose jepet me qera vile ne rr.e Kavajes (TRS-1016)
Tirane,Albania

Mbi nje siperfaqe prej 319 m ne mes te rruges se Kavajes, eshte r...

Cmimi: 15/m2