Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Lezhe
Siperfaqja -950 m2
Cmimi - 160.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne lagjen Skenderbeu prane qytetit te Lezhes (LES-116-1b)

Toke per shitje prane prane lumit Drin ne Lezhe.

Ndodhet buze rruge dhe ka hyrje-dalje nga dy ane te saj.

Kjo toke ka siperfaqe prej 950 m2 te rrethuar me mur guri ( gjeresi 60 cm , gjatesi 1 metra ) dhe  kangjella hekuri me lartesi 1 meter.

Toka pozicionohet ne nje nga pikat me strategjike dhe te preferuara te qytetit te Lezhes. Anes saj ndodhet shetitorja e kembesoreve, lumi Drin dhe ka akses ne rrugen Frang Bardhi. 

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per aktivitete dhe biznese te ndryshme. Zona perreth ka nje infrastukture te rregullt dhe po zhvillohet me ritme shume te shpejta kohet e fundit.

Nese po kerkoni te investoni ose te hapni nje aktivitet tuajin ne qytetin e Lezhes atehere kjo mund te jete nje nga pronat e duhura qe mund te blini.

Toka eshte e pajisur me certifikate pronesie me statusin truall.

Cmimi 160.000 Euro

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 luksoz me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane (TRR-513-7)
Tirane,Albania

Apartament lukzos 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhe...

Cmimi:1100 euro

Ambjent zyre me qera ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane (TRR-513-8)
Tirane,Albania

Ambjent zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. Am...

Cmimi:7 euro/m2

Zyre me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-513-9)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane. Zyra ndodhet ne kat...

Cmimi:280 euro

Vile Rezidenciale me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane (TRR-513-12)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera ne Tirane. Me siperfaqe trualli 500 m2, vila ...

Cmimi:2200 euro

Apartament 2+1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRR-813-24)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartame...

Cmimi:350 euro