Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -20 m2
Cmimi - 185 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera perballe Parlamentit ne Tirane (TRR-316-33b)

Ambient per zyre me qera ne rrugen Jeronim De Rada ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perdhe ne nje ndertese 1-kateshe prane Drejtorise Arsimore.

Zyra ka nje siperfaqe prej 20 m2 se bashku me nje tualet brenda.

Ofrohet bosh. Brenda saj ndodhet nje kondicioner e cila sherben per ngrohjen dhe ftohjen.

Ambienti i brendshem eshte i rregulluar dhe ka nje ndricim te pershtatshem per zyre.

Kjo prone ka qene perdorur me pare si zyre dhe mund te jete shume e pershtatshme per avokat, noteri, ekonomist, studio etj.

Ne kete zone do te gjeni institucione dhe biznese nga me te ndryshmet. 

Cmimi 25.000 Leke / muaj ( taksa te perfshira )

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane (TRS-519-34L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. N...

Cmimi:110.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Sheshit Skenderbej ne Tirane. (TRR-519-35T)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Apartame...

Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Kinostudios ne Tirane (TRS-519-36S)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Kinostudios, rrugen Myslym Keta...

Cmimi:60.000 Euro

Zyre me qera te zona e Selvise ne Tirane (TRR-519-38S)
Tirane,Albania

Zyre me qera te zona e Selvise ne rrugen Tafaj ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:1000 Euro

Magazine me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. (TRR-519-39T)
Tirane,Albania

Magazine me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Ndodhet ne katin...

Cmimi:180 Euro