Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -57 m2
Cmimi - 100 €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera afer Liqenit te Thate ne Tirane, (TRR-312-7)

Apartament me qera tek Liqeni I Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ten je ndertese te re dhe me siperfaqe prej 57 m2 ku ju ofron nje sallon (dhome ndenje), nje dhome gjumi, 1 banjo dhe nje ballkon. Apartamenti ofrohet i pamobiluar.

Cmimi 100 /muaj


Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane , (TRS-817-39a)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne zonen e Bllokut, rruga Pjeter Bogdani ne Ti...

Cmimi:218.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-817-40L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 1+1 per shitje shume prane Qendres se Tiranes (TRS-817-41L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:71.500 Euro

Apartamet 2+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRS-817-43d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Komuna e Parisit. Apartamenti ndodh...

Cmimi:98.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Inxhinierise Se Ndertimit ne Tirane (TRR-917-1K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane zones 21 Dhjetori ne Tirane. Hyrja ndo...

Cmimi:350 Euro