Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -57 m2
Cmimi - 100 €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera afer Liqenit te Thate ne Tirane, (TRR-312-7)

Apartament me qera tek Liqeni I Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ten je ndertese te re dhe me siperfaqe prej 57 m2 ku ju ofron nje sallon (dhome ndenje), nje dhome gjumi, 1 banjo dhe nje ballkon. Apartamenti ofrohet i pamobiluar.

Cmimi 100 /muaj


Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 ne shitje te Stadiumi Dinamo ne Tirane(TRS-313-31)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. Apartament...

Cmimi:1200 euro/m2

Apartament 2+1 me qera ne Komune te Parisit ne Tirane (TRR-313-32)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera te Komuna Parisit ne Tirane. Apartamenti pozi...

Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes. (TRR-313-33)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Apartament ...

Cmimi:500 euro

Dyqan per shitje prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane (TRS-416-38K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Apartam...

Cmimi:190.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje te ish Fusha Aviacionit ne Tirane(TRS-313-34)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje te ish Fusha Aviacionit ne Tirane. Apartame...

Cmimi:68.000 euro