Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Kavaje
Siperfaqja -1250 m2
Cmimi - 100 /m2 €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne Spille te Kavajes, (KVS-312-1)

Shitet parcele toke ne fshatin e Spille te Kavajes , shume prane bregdetit te Adriatikut. Parcela gjendet vetem 250m larg bregut te detit Adriatik dhe 150m larg brezit ranor. Kjo pjese toke eshte menjehere pas brezit te pishave qe rrethijne pjesen ranore te bregdetit. Parcela Aksesohet nga 2 rruge dhe eshte perfekte per ndertimit e 2 vilave ose te nje hoteli me kapacitet mesatar. Koeficenti i shfrytezimit per ndertim ne Komunen Spille eshte 35% duke mundesuar ndertimin e objekteve me bazament deri ne 440m2 . Parcela perbehet nga dy parcela me te vogla , epara 250 m2 dhe e dyta 1000m2 . Eshte e mundur dhe shitja e Parceles se pare vecmas .

 

Cmimi 100 m2 i diskutueshem.


Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim prane Unazes se Vogel ne Tirane (TRR-1215-39b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:250 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje prane stadiumit Dinamo ne Tirane (TRS-1215-40b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane rruges Gjin Bue Shpata ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:227.800 Euro

Biznes call center per shitje prane shkolles se mesme Asim Vokshi ne Tirane (TRS-616-12K)
Tirane,Albania

Call Center per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:11.000 euro

Apartament 2+1 me qera ne afersi me Ambasaden Amerikane ne Tirane (TRR-1215-41K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:600 euro

Ambient per zyre me qera prane Gardes se Republikes ne Tirane (TRR-1215-42b)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndo...

Cmimi:1000 Euro