Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -80 m2
Cmimi - 450 euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane (TRR-616-27K)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor ne krahe te TVSH-se.

Ka nje hapesire prej 80 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Shtepia orientohet nga veriu dhe eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Zona ne te cilen ndodhet pallati eshte mjafte e zhvilluar me sherbime te ndryshme si bare, markete, restorante dhe dyqane te ndryshme.

Ka akses te menjehershem ne rrugen e Elbasanit, rrugen Papa Gjon Pali, rrugen Ismail Qemali rrugen Dervish Hima.

Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi ne katin e nendheshem.

Cmimi 450 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 3 kateshe ne shitje ne zonen Mullet ne Tirane ( TRS-715-10m)
Tirane,Albania

Vile ne shitje ne Mulllet, ne periferi te Tiranes. E organizuar ne ...

Cmimi:180.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje perballe gjimnazit Harry Fultz ne Tirane (TRS-715-11b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Petro Marko ne Tirane. Pozicionohet...

Cmimi:85.000 Euro

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane (TRS-715-12m)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane. Pozic...

Cmimi:89.600 Euro

Zyre me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-715-13m)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne kati...

Cmimi:350 Euro

Vile 4 - kateshe per shitje prane qendres tregtare Teg ne Tirane (TRS-715-14b)
Tirane,Albania

Vile moderne per shitje ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane...

Cmimi:490.000 Euro