Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -1230 m2 + 638.6 m2
Cmimi - 450.000 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 2 - kateshe per shitje prane Universitetit Bujqesor te Tiranes (TRS-616-30b)

Vile per shitje ne zonen e Koder Kamzes ne Tirane.

Pozicionohet ne krah te rruges kryesore me siperfaqe ndertimi prej 638.6 m2 dhe siperfaqe toke truall prej 1230 m2.

Ndertimi organizohet si me poshte:

Bodrumi ka siperfaqe prej 153 m2 I ndare ne 3 ambiente te ndryshme,

Kati i pare ka siperfaqe prej 242.8 m2 i ndare ne ambient te madh open space vend per dy tualete,

Kati i dyte ka siperfaqe prej 242.8 m2 i ndare ne ambient te madh open space, vend per kuzhinen me vete, 2 tualete, dhome e vogel e cila mund te sherbeje si magazine dhe ballkon.

Vila eshte e ndertuar rreth viteve 1926 sipas modelit Italian dhe vitet e fundit eshte bere restaurim nga e para. Ambienti i brendshem mund te ndryshohet dhe organizohet lehtesisht.

Ka dy hyrje dalje dhe mundesi per parkimin e disa makinave. Toka rreth e rrotull viles eshte e mbjelle me peme te ndryshme.

Kjo prone eshte e pershtatshme per biznese nga me te ndryshmet, bar-kafe, restorant, hotel, kompani, institucion, organizate etj.

Zona perreth eshte e qete dhe shume e populluar. Eshte e mbushur me universitete te ndryshme private dhe publike, bar-kafe, restorante etj.

Nese po kerkoni te investoni ne nje zone te mire te Koder Kamzes atehere kjo mund te jete nje nga pronat e duhura qe mund te blini.

Vila eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 450.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile per shitje afer residences 'Kodra e Diellit, ne Tirane ,(TRS-101-83)
Tirane,Albania

Afer Kodres se Diellit, ndodhet kjo vile e mrekullueshme. Ne nje zon...

Cmimi:400.000

Vile per shitje ne rrugen Dora D'Istria, afer liqenit te Tiranes, (TRS-101-84)
Tirane,Albania

Shitet vile afer liqenit artificial te Tirane, rruga Dora DIstria. ...

Cmimi:350.000

Apartament per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane ,(TRR-101-85)
Tirane,Albania

Apartament per shitje tek rruga Abdyl Frasheri, me siperfaqe 134 m2 ...

Cmimi:1800 /m2

Ambjent tregtar ne shitje ose me qera ne qender te Tiranes, ne nje nga qendrat tregetare me te njohura, (TRR-101-86)
Tirane,Albania

Ambjent tregtare per shitje ose qera ne qender te Tiranes dhe ne nje...

Cmimi:1700 for rent: 600.000 for sale

Apartament me qera ngjitur me Universitetin Epoka ne Tirane, (TRR-101-87)
Tirane,Albania

Apartament duplex me siperfaqe 180 m2 qe ju ofron dopjo soxhiorno me...

Cmimi:400