realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -70 m2
mimi - 75.000
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane , (TRs-312-16)

Apartament per shitje ne rruga Mine Peza, mbrapa gjimnazit Qemal Stafa. Me nje siperfaqe te brendshme prej 70 m2 e shfrytezuar ne menyren e duhur duke krijuar nje ambjent te ngrohte dhe shume familjare. Me nje stil te vecante dhe plot shije ne mobilim dhe cdo detaji te vogel te kesaj shtepie. Perbehet nga nje korridor i hapur ku te con direkt ne dhomen e ndenjes e cila eshte e bashkangjitur me guzhinen duke patur akses direkt ne 2 dhomat e gjumit. Shitet plotesisht i mobiluar me shije dhe prakticitet. Apartament i mbushur me drite natyrale dhe me nje orientim veri-jug, ndodhet ne katin e peste  te ketij pallati ekzistues me mundesi shtese kati i gjashte . E  pajisur me hipoteke ku ju jep mundesine e kredise me ane te saj.

 Cmimi 75.000 i diskutueshem.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt n facebook!

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-215-7m)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.E pozicio...

Cmimi:800 Euro

Property Details >

Apartament 1+1 me qera prane Liqenit ne Tirane (TRR-215-8m)
Tirane,Albania

Apartament  me qera , prane liqenit ne Tirane. I lokalizuar ne ...

Cmimi:300 Euro

Property Details >

Toke per shitje prane bregdetit te Shengjinit ne Shqiperi (ShS-215-1b)
Tirane,Albania

Toke per shitje prane rruges Shengjin – Kune. Ndodhet rreth 8...

Cmimi:130 Euro / m2

Property Details >

Apartament 1 + 1 me qera ne krah te Ministrise se Jashtme ne Tirane, (TRR-215-10b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Pozicionohet n...

Cmimi:300 Euro

Property Details >

Vile 2 - kateshe per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRS-215-12b)
Tirane,Albania

Vile per shitje ne rrugen Gjon Katrioti ne Tirane. Pozicionohet pra...

Cmimi:225.000 Euro

Property Details >