Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -70 m2
mimi - 75.000
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane , (TRs-312-16)

Apartament per shitje ne rruga Mine Peza, mbrapa gjimnazit Qemal Stafa. Me nje siperfaqe te brendshme prej 70 m2 e shfrytezuar ne menyren e duhur duke krijuar nje ambjent te ngrohte dhe shume familjare. Me nje stil te vecante dhe plot shije ne mobilim dhe cdo detaji te vogel te kesaj shtepie. Perbehet nga nje korridor i hapur ku te con direkt ne dhomen e ndenjes e cila eshte e bashkangjitur me guzhinen duke patur akses direkt ne 2 dhomat e gjumit. Shitet plotesisht i mobiluar me shije dhe prakticitet. Apartament i mbushur me drite natyrale dhe me nje orientim veri-jug, ndodhet ne katin e peste  te ketij pallati ekzistues me mundesi shtese kati i gjashte . E  pajisur me hipoteke ku ju jep mundesine e kredise me ane te saj.

 Cmimi 75.000 i diskutueshem.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt n facebook!

Apartament 2 + 1 per shitje prane zones se Unazes se Re ne Tirane (TRS-816-47b)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje ne rrugen Aleksandri i Madh ne Tirane, ...

Cmimi:85.000 Euro

Vile 1 - kateshe per shitje prane Bllokut te Magazinave ne Tirane (TRS-816-48b)
Tirane,Albania

Shtepi Private, Bar-Kafe dhe Toke per shitje ne rrugen Siri Kodra ne...

Cmimi:250.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri Street ne Tirane (TRR-816-49K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ap...

Cmimi:30.000 ALL

Vile 2 - kateshe per shitje prane Shkolles se Bashkuar ne Tirane (TRS-816-52b)
Tirane,Albania

Vile per shitje ne rrugen Ilia Xhokaxhi ne Tirane. Pozicionohet buz...

Cmimi:220.000 Euro

Vile 3 kateshe per shitje ne nje qender residenciale ne Lunder, Tirane (TRS-916-1a)
Tirane,Albania

Vile per shitje pjese e nje residence te mirenjohur ne Lunder te Tir...

Cmimi:460.000 Euro