Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -85 m2
Cmimi - 260 euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Globe ne Tirane (TRR-816-29K)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ashensor prane policise bashkiake.

Ka nje hapesire banimi prej 85 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe nje ballkon te vogel.

Shtepia ofrohet e mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti orientohet nga jugu dhe eshte i pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Zona ne te cilen ndodhet pallati eshte mjafte e zhvilluar me sherbime te ndryshme qe bejne te mundur nje jetese sa me komode.

Nga ketu krijohet lehtesisht akses ne rrugen e Kavajes, Bulevardin Bajram Curri, rruga Muhamet Gjollesha dhe shume rruge te tjera lidhese te zones perreth.

Cmimi 260 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje tek Rrethrrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane (TRS-117-36L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane...

Cmimi:120.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane (TRS-117-37L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane Hotel Diplomat 1 ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:93.400 euro

Ndertese me qera ne zonen e Shkozetit ne Durres. (DRR-117-2L)
Durres,Albania

Ndertese me qera shume prane autostrades Durres-Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:3500 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ali Demi ne Tirane (TRR-117-38K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Kamarda ne Tirane. Aparta...

Cmimi:260 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen 21 Dhjetori ne Tirane, (TRR-117-39d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne zone e 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartament...

Cmimi:350 Euro