Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Vlore
Siperfaqja -73 m2 - 124 m2
Cmimi - 40.0000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartamente per shitje prane sheshit Pavaresia ne Vlore (VLS-916-1b)

Apartamente per shitje prane rruges Kosova ne Vlore.

Ndodhen ne nje pallat te ri, pas QTU ne zonen e Skeles.

Jane ne shitje 4 apartamente si me poshte:

1-Apartament 1 + 1 me siperfaqe prej 73 m2. Ndodhet ne katin e 4-rt dhe ka orientim nga perendimi. Cmimi eshte 550 Euro / m2.

2-Apartament 1 + 1 me siperfaqe prej 74 m2. Ndodhet ne katin e 3-te dhe ka orientim nga jug-lindja. Cmimi eshte 500 Euro / m2.

3-Apartament 2 + 1 me siperfaqe prej 95 m2. Ndodhet ne katin e 5-te dhe ka orientim nga jug-lindja. Cmimi eshte 550 Euro / m2.

4-Apartament 2 + 1 me siperfaqe prej 124 m2. Ndodhet ne katin e 3-te dhe ka orientim nga jug-perendimi. Cmimi eshte 500 Euro / m2.

Pallati eshte 11-katesh dhe pritet te perfundoje brenda vitit 2016. Punimet dhe ndertimi jane teper cilesor.

Ne cmim perfshihen te gjitha pajisjet hidrosanitare e elektrike, shtrimi me pllaka ose parket, dyert e brendshme dhe lyerja e ambientit.

Apartamentet pozicionohet ne nje zone te qete dhe shume te zhvilluar te Vlore, vetem disa metra larg bregdetit Jon dhe stadiumit Flamurtari.

Cmimi 500-550 Euro / m2

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane (TRR-317-31L)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne nje kompleks te ri rane Fakultetit te Inxhinie...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Freskut ne Tirane (TRS-317-32L)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane Restorant Qesaraka ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:53.300 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane (TRS-417-1L)
Tirane,Albania

Apartament  per shitje prane Bulevardit Zogu I. Ndodhet ne kat...

Cmimi:102.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane qendres e Tiranes (TRR-317-33L)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Zologjik ne Tirane, (TRS-317-34d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet...

Cmimi:260.000 Euro