Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
KĆ«rko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Sarande
Siperfaqja -3561 m2
Cmimi - 65 €/m2...58 €/m2 ā‚¬
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne Berdenesh te Sarandes, pak metra larg detit, (SRS-412-3)

Shitet truall buze detit nė nė zonėn e studiuar tė Berdeneshit-Sarande, (blloku nr 10), me ēmim teper tė leverdisshėm .
 Sipėrfaqja e truallit ėshtė 3.561 m2 dhe ėshtė  e shtrirė nė 3 parcela parcela, njera pas tjetrės, duke nisur nga buzė deti e duke u ngjitur drejt kodrės. Dokumentacioni ėshtė i pėrpiktė.
Parcela e parė, vetėm pak metra larg detit, ėshtė 890 m2, me numer pasurie nė ZRPP: 4/78.
Parcela e dytė, mbi tė parėn, ėshtė 617 m2, me  numėr pasurie: 4/77.
 Parcela e tretė, mbi tė dytėn, ėshtė 2054 m2, me numėr  pasurie: 4/76.
 Verifikimi mund tė bėhet lehtėsisht nė Hipotekėn e Sarandės. Parcelat mund tė shiten edhe veē e veē.
I gjithė trualli ėshtė i lirė nga ndertimet me dhe pa leje.
 Trualli i ėshtė kthyer pronarit nga KRRT-ja e Sarandės nė vitin 1996.
Dy  parcelat e para shiten me njė cmim 65 € pėr m2. Ndėrsa parcela e tretė shitet me njė ēmim 58 € per m2. (Ēmime tė diskutueshme ).


Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqtļæ½ nļæ½ facebook!

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres (GLS-216-1K)
Durres,Albania

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres. Toka ka nje siperfaqe...

Cmimi:115.000 euro

Vile 3 kateshe per shitje ne plazhin e Golemit , (GLS-414-1)
Golem,Albania

Vile per shitje ne  Golem Qerret. Vila ndodhet ne nje kompleks...

Cmimi:320.000 €

Vile 3 - kateshe ne shitje ne fillimin e rruges e Elbasanit ne Tirane (TRS-414-19b)
Tirane,Albania

Vile 3 – kateshe per shitje ne fillim te rruges se Elbasanit n...

Cmimi:350.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-1214-4b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:350 Euro

Apartament 3 + 1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-414-20b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartame...

Cmimi:700 euro