Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -108m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne zonen e 9-Katesheve ne Tirane (TRR-1116-47L)

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te ri prane zones se 9-Katesheve.

Ka nje siperfaqe prej 108 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.

Ka nje mobilim modern dhe thuajse te ri, dhomat e gjumit jane te shtruara me parket te cilesise se larte.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 3 kondicionere. Ballkoni ka pamje nga veri-lindja.

Zona eshte shume e preferuar nga te huajt, gjithashtu eshte shume e aksesueshme.

Pallati ofron ashensor, administrim dhe siguri 24-ore

Cmimi 350 Euro / muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan per shitje ne rrugen Grigor Heba ne Tirane (TRS-1014-49b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane rruges Margarita Tutulani. Ndodhet ne katin ...

Cmimi:84.000 Euro

Bar Kafe ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-1013-44)
Tirane ,Albania

Lokal ne shitje prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ambjenti nd...

Cmimi:280.000 euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane , (TRS-1013-47)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne zonen e Bllokut ...

Cmimi:240.000

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane (TRR-1013-45)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Presidences ne Tirane. Apartamenti ndo...

Cmimi:1000 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane (TRR-1013-46)
Tirane ,Albania

Apartament 3+1 me qera prane Gardes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ...

Cmimi:500 euro