Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -70 m2
Cmimi - 400 euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane, (TRR-1116-56d)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane

Apartament ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re.

Ka nje siperfaqe prej  70m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon  dhe tualet.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.

Eshte i mobiluar ne stil bashkekohor dhe i shtruar me parket.

Gjithashtu eshte i pajisur me te gjithe elektroshtepiaket e nevojshme.

Ndertesa siguron administrim dhe ashensor. 

 

Cmimi   400 euro/muaj

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane, (TRR-418-34d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Apartame...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor keko ne Tirane (TRS-418-35L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:55.000 Euro

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-418-36L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane Pozicionohet ne katin...

Cmimi:350 Euro

Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Don Boskos prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane, (TRS-418-37a)
Tirane,Albania

Vile per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Pozicionohet ne nj...

Cmimi:500.000 Euro

Zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane (TRR-418-38L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne zonen e Bllokut. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pal...

Cmimi:350 Euro