Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1116-57L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhavit Shyqyri Demneri.

Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe me hyrje te vecuar.

Hapesira prej 100m2 eshte mjaft mire e shfrytezuar ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe koridor.

Gjithshtu ofron dhe verande te madhe perpara viles me mundesi parkimi te nje ose dy makinave.

Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet kondicionerit.

Dritaret jane dopjo xham dhe te pajisura me grila duke ofruar nje izolim perfekt ndaj nxehtesise.

Zona perreth eshte e qete dhe shume e zhvilluar, prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Vila gjithashtu ofron siguri 24-ore.

Cmimi: 350 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1217-46R)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhe...

Cmimi:550 Euro

Apartament 4+1 per shitje ne zonen e Lundres, pjese e nje rezidence te mirenjohur, Tirane (TRS-1217-69a)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne nje zone residenciale afer me qendren tregt...

Cmimi:240.000 Euro

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-1217-47L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane Po...

Cmimi:450 Euro

Dyqan me qera mbrapa zyrave te KESH ne Tirane (TRR-1217-48R)
Tirane,Albania

Dyqan me qera mbrapa zyrave te KESH ne rrugen Petro Korcari. Dyqani...

Cmimi:150 Euros

Dyqan per shitje ne rrugen Pavaresia ne Durres (DRS-1217-2R)
Durres ,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen e Pavaresia ne Durres. Dyqani ndodhet ne...

Cmimi:230.000 euro