Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -125 m2
Cmimi - 450 euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane, (TRR-1116-59d)

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Karl Topia ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.

Apartamenti  ndodhet ne katin e 13 te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 125 m2 te shperndare ne sallon, kuzhine te ndare , dy dhoma gjumi, ballkon dhe dy tualet.

Apartamenti ofrohet plotesisht i  mobiluar, me nje mobilim bashkekohore dhe te rehatshem.

Eshte i shtruar me pllaka dhe i mirembajtur.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga nje kondicioner i montuar ne sallon.

Zona eshte nje  nga zonat me te njohura  dhe me te aksesueshme te Tiranes.

Pallati ofron administrim dhe dy ashensore dhe parkim te perfshire ne cmim.

 

 Cmimi 450 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre/Apartament per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-319-28T)
Tirane,Albania

Zyre/Apartament per shitje prane rruges Kolombo ne Tirane. Shtepia ...

Cmimi:140.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRR-319-29S)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Laprakes, ne rrugen Pandi Dardha n...

Cmimi:270 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane (TRS-319-30L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Thoma Koxhaj ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:43.000 Euro

Apartament dupleks 2+1 per shitje ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRS-319-31S)
Tirane,Albania

Apartament dupleks 2+1 per shitje ne rezidencen Kodra e Diellit ne T...

Cmimi:250.000 Euro

Apartament 3+1 luksoz me qera tek Ring Center ne Tirane (TRR-319-32L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:1600 Euro