Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -145 m2
Cmimi - 450 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1116-61L)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Xhavit Shyqyri Demneri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor.

Ka siperfaqe prej 145m2 dhe eshte e ndare ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, dhome pritje por qe mund te perdoret dhe si studio, 2 tulete, koridor dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme .

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet dy kondicionereve.

Dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila.

Ballkoni ofron pamje te kendshme te ambientit perreth.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar, prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit dhe Bulevardin Bajram Curri.

Cmimi: 450 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament modern ne shitje te Kompleksi Vizion Plus ne Tirane (TRS-1014-1j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne Don Bosko ne Tirane.Banesa ndodhet ne nj...

Cmimi:125000 euro

Dyqane per shitje prane mbikalimit te kthesa e Kamzes ne Tirane (TRS-1014-2b)
Tirane,Albania

Dyqane per shitje prane spitalit Hygeia ne kthesen e Kamzes. Ato nd...

Cmimi:1.928.770

Apartament 1+1 me qera te Stadiumi Dinamo ne Tirane (TRR-1014-3j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane.Banesa ndodhe...

Cmimi:350 euro

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-1014-5j)
Tirane,Albania

Apartamente per zyra me qera ne Tirane.Ambjenti perfshin gjysmen e k...

Cmimi:1175 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane lagjes Pavarsia ne Vlore (VLS-715-2b)
Vlore,Albania

Apartament per shitje prane rruges Gjergj Kastrioti ne Vlore. Ndodh...

Cmimi:60.000 Euro