Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -55 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1116-63L)

Apartament 1+1 me qera prane parkut Rinia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te te nje pallati ekzistues pa ashensor.

Ka siperfaqe prej 55m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dhome gjumi te shtruar me parket, koridor dhe tualet.

Banesa eshte e ndicuar gjate gjithe dites me drite natyrale.

Dritaret jane dopjo xham duke ofruar izolim perfekt te nxehtesise,

Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Prane saj mund te gjeni sherbime te ndryshme si bare, markete, restorante, furr buke, farmaci etj.

Ndodhet shume prane qendres se Tiranes dhe me akses te lehte ne rruget kryesore te saj.

Cmimi: 350 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Kompleks blegtoral per shitje afer qytetit te Rreshenit ne Mirdite , (MRS-1117-1a)
Mirdite,Albania

Kompleks i prodhimit dhe i rritjes se derrave ne Mirdite. Ndodhet n...

Cmimi:230.000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-1117-10L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera shume prane kompleksit Vizion plus ne Tirane....

Cmimi:750 Euro

Vile tre kateshe per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane, (TRS-1117-11d)
Tirane,Albania

Vile per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane. Vila ka nje sipe...

Cmimi:230.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane, (TRR-1117-12d)
Tirane,Albania

Apartamente me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane, (TRS-1117-13d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamendi n...

Cmimi:160.000 Euro