Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -92.5 m2
Cmimi - 450 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1116-64L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Siperfaqja prej 92.5m2 eshte mjaft mire e shfrytezuar ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe 3 ballkone.

Ofrohet e mobiluar dhe cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner per ngrohje-ftohje.

Banesa ndricohet me drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites.

Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar prane sherbimeve te ndryshme  duke ofruar nje jetese sa me komode.

Ndodhet shume prane Parkut Kombetar ku mund te kaloni nje pasdite te qete dhe me akses te lehte ne bulevardin Deshmoret e Kombit.

Pallati ofron administrim dhe 2 ashensor.

Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi.

Cmimi: 450 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan per shitje ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane (TRS-1018-68L)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane zones se Brrylit ne Tirane. Eshte gjysem bod...

Cmimi:300.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1018-69E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Qemal Stafa, ne zonen e Pazarit te ...

Cmimi:350 Euro

Dyqan per qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane (TRR-1118-1d)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Dyqani ndodhe...

Cmimi:750 Euro

Apartament 2+1 me qera zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-1118-2L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Vizion Plus ne Tirane, (TRR-1118-3d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:400 Euro