Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -118 m2
Cmimi - 800 euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1216-1K)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Apartament ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor prane rruges Sami Frasheri.

Shtepia ka nje hapesire prej 118 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.

Ky apartament ofrohet plotesisht i mobiluar ne menyre klasike dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepaket e nevojshme.

Kjo prone orientohet nga perendimi dhe eshte e pajisur me ajer te kondicionuar ne cdo dhome. Dritaret jane dopio xham per nje izolim me te mire te shtepise.

Zona ne te cilen ndodhet objekti eshte mjafte e zhvilluar me sherbime te ndryshme dhe prane te gjitha pikave kyce te qytetit.

Pallati ofron siguri, ashensor, uje/drita 24h, gjenerator dhe administrim.

Cmimi 800 euro/muaj

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje te rruga e Kavajes ne Tirane , (TRS-817-37a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane, tek Spitali...

Cmimi:145.000 Euro

Apartament 1+1 me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-817-38K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera tek Qendra Kristal in Tirana. Hyrja ndodhet ...

Cmimi:600 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane , (TRS-817-39a)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne zonen e Bllokut, rruga Pjeter Bogdani ne Ti...

Cmimi:218.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-817-40L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 1+1 per shitje shume prane Qendres se Tiranes (TRS-817-41L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:65.000 Euro