Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -95
Cmimi - 300 euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne afer rruges 21 Dhjetori ne Tirane, (TRR-1216-5d)

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 95 m2 te shperndara ne sallon, kuzhine, dy dhoma, ballkon dhe dy tualete.

Ofrohet plotesisht i mobiluar, me nje mobilim te rehatshem.

Ballkoni eshte i mbyllur dhe dritaret jane me dopio xham.

Apartamenti eshte i shtruar me pllaka.

Zona eshte nga zonat me  te qete dhe te preferuar.

Pallati ofron ashensor dhe administrim.

 

Cmimi 300 euro/muaj

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRR-518-19d)
Tirane,Albania

Apartament me qera 2+1 prane Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti nod...

Cmimi:250 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane zones se 21 Dhjetorit, ne Tirane (TRS-518-20E)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje, ne rrugen Frosina Plaku, ne Tirane. Apar...

Cmimi:170.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane Ministrise se Jashtme ne Tirane (TRS-518-21E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Fadil Rada, ne Tirane.  Ap...

Cmimi:75.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e TVSH-se ne Tirane, (TRR-518-22d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane rruges Themistokli Germenji ne Tirane. ...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRS-518-23d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksi Delijorgji ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:120.000 Euro