Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -129 m2
Cmimi - 1000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera afer Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1216-6L)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore.

Hapesira prej 129m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Mobilimi eshte i ri dhe shume modern.

Banesa eshte e pajisur me sistem chilller per ngrohjen dhe ftohjen dhe dritaret jane dopjo xham.

Ballkoni eshte i orientuar nga veri-lindja dhe ofron nje pamje te mrekullueshme te ambientit perreth.

Zona perreth eshte e qete, lehtesisht e aksesueshme ne Unazen e Madhe te Tiranes dhe prane Liqenit Artificial.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Brenda ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi.

Cmimi: 1000 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 per shitje prane Tregut Elektrik ne Tirane (TRS-418-65L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:83.000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRR-418-66T)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:1200 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-518-1L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane Gjimnazit Arben Broci ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:330 Euro

Apartament 2+1 per qera ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane, (TRR-518-2d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhe...

Cmimi:380 Euro

Ambient zyre me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-518-3L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane Ndodhet ne katin e...

Cmimi:15.760 Euro