Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -110 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane (TRR-1216-8L)

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Ka siperfaqe prej 110m2 dhe eshte e ndare ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet dy kondicionereve.

Banesa ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ka orientim nga jug-perendimi dhe  ofron pamje te kendshme nga ballkoni te zones perreth.

Ndodhet pak minuta larg Liqenit Artificial, ku mund te kaloni nje pasdite te qete prane natyres.

Pallati pozicionohet ne  nje zone te zhvilluar, prane sherbimeve te ndryshme si bare, restorante, supermarket, farmaci, furre buke etj.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder shume prane qendres tregtare TEG, Tirane , (TRR-1217-67a)
Tirane,Albania

Vile me qera te kompleksi i vilave White Houses ne Lunder, Tirane. ...

Cmimi:2000 Euro

Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes (TRR-1217-68R)
Tirane,Albania

Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes. Ambienti ndodhet ne ...

Cmimi:1450 Euro

Vile 2 kateshe per shitje ne fshatin Luz i Vogel te rrethit te Kavajes (KVS-318-1R)
Kavaje,Albania

Vile per shitje prane qytetit te Kavajes. Vila e cila organizohet n...

Cmimi:150.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1018-25E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha, shume prane rret...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-1217-70L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne...

Cmimi:74.000 Euro