Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -138 m2
Cmimi - 700 euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera afer rruges se Kavajes ne Tirane, (TRR-1216-11d)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 138 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma, dy ballkone dhe dy tualete.

Eshte i mobiluar ne stil modern me mobilje te reja.

Kuzhina i ka te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ne secilin ambjent ka te montuar kondicioner per sigurimin e ngrohjes dhe ftohjes.

Eshte i shtruar me parket.

Ballkonet jane me drejtime nga lindja dhe nga perendimi.

Zona eshte e qete dhe e preferuar nga te huajt.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

 

Cmimi 700 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 ne shitje te ish Fusha Aviacionit ne Tirane(TRS-313-34)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje te ish Fusha Aviacionit ne Tirane. Apartame...

Cmimi:68.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane(TRS-313-35)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje te Stadiumi Dinamo ne Tirane. Apartamenti p...

Cmimi:1000 euro/m2

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu I ne Tirane(TRS-313-36)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje te Ministria e Drejtesise ne Tirane. Aparta...

Cmimi:920 euro/m2

Vile 2 kateshe me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane(TRR-313-37)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Me siper...

Cmimi:1000 Euro

Vile 2 kateshe ne shitje te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRS-313-38)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe ne shitje ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vila perf...

Cmimi:1650 euro/m2