Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -126 m2
Cmimi - 1500 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera te ETC ne Tirane (TRR-317-5L)

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane Ambasades Italiane dhe Aba Center.

Me nje siperfaqe prej 126 m2  organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma, koridor, 2 tualete dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha pasjisjet e nevojshme, eshte i saporikonstruktuar dhe ofron mobilimi te ri dhe modern.

Banesa eshte e shtruar me parket druri shume cilesor. Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet sistemit qendror chiller.

Banesa eshte e orientuar nga jugu dhe te gjitha dhomat jane te ndricuara me drite natyrale. Ballkoni ofron pamje nga Liqeni Artificial i Tiranes.

Zona perreth eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar nga te huajt. Pozicionohet pak minuta larg zones se Bllokut, sheshit Nene Tereza, liqenit Artificial etj.

Pallati ofron administrim, 2 ashensor dhe siguri me kamera e roje 24-ore. Ka akses ne rrugen e Elbasanit dhe unazen e vogel te Tiranes.

Cmimi: 1500 Euro/muaj bashke me taksa.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera prane Hipotekes ne Tirane (TRR-816-34K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Panorama ne Tirane. Apartamenti nd...

Cmimi:700 euro

Apartament 1 + 1 per shitje prane ish Parkut te Autobuzave ne Tirane (TRS-816-35b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:63.000 Euro

Vile 2 kateshe per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRS-816-36K)
Tirane,Albania

Vile 2 kate per shitje ne rrugen Luan Peza ne Tirane. Vila ndodhet ...

Cmimi:270.000 euro

Vile 2 - kateshe per shitje pas Drejtorise se Pergjithshme te Hipotekes ne Tirane (TRS-816-37b)
Tirane,Albania

Vile per shitje prane rruges Foto Janku ne Tirane. Pozicionohet buz...

Cmimi:150.000 Euro

Apartament 2 + 1 modern me qera te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-816-38b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:700 Euro