Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -70m2
Cmimi - 250 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane (TRR-317-6L)

Apartament me qera prane shkolles Jeronim De Rada ne Tirane.

Pozicionohet ne katin ne 3-te te nje pallati te vjeter pa ashensor.

Me siperfaqe 70m2 eshte e organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, koridor dhe tualet.

Banesa ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Eshte e pajisur me kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila dhe ka drita natyrale pothuajse gjithe dites.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete, te zhvilluar dhe shume te preferuar.

Ne kete zone mund te gjeni sherbime nga me te ndryshmet si: bare, supermarket, farmaci, furre buke, kopesht femijesh etj.

Ka akses te lehte ne rrugen e Durresit dhe Bulevardin Zogi I.

Cmimi: 250 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartamente per SHITJE ne Sarande | Prane Disko Mango |duke filluar nga 28,000 (SRS-1002)
Sarande,Albania

Ne buze te rruges Sarande-Butrint, kemi nje kompleks te ri 5+1 kat...

Cmimi:28,000-75,000

Zyra me QERA tek zona e ish-Bllokut, Tirane | 240 m2 | Kati 2te | 3,480/Muaj (TRR-1013)
Tirane,Albania

Oportunitet I rralle. 240 m2 ambjent zyre ne katin e dyte tek ish-B...

Cmimi:3,480/Month

Jepet me QERA, apartament 156m2, 3+1, tek ish-Blloku, Tirane (TRR-1014)
Tirane,Albania

Apartament madheshtor, 156 m2, me QERA ne qender te ish-Bllokut. Apa...

Cmimi:1,000/Month

Per SHITJE, apartamente ne plazhin me te frequentuar ne Sarande duke filluar nga 32,000 (SRS-1008)
Sarande,Albania

3 km larg qendres se qytetit te Sarandes, prane plazhit me te frekue...

Cmimi:32,000-55,000

Per SHITJE, Ambient Biznessi 150 m2 ne Sarande | 150,000 (SRS-1006)
Sarande,Albania

Ne katin e 1re te nje objekti te ri 5+1 katesh, ne Sarande kemi nje...

Cmimi:150.000